Egygólos vereség a Kaposvártól

Balázs Benjámin második félidei fejesgóljával szenvedett vereséget a Veszprém FC az élvonal élmezőnyéhez tartozó Kaposvártól.

A veszprémiek néhány kemény belépővel indították a mérkőzést, a félidő közepétől fölénybe került a Rákóczi, de kevés helyzet adódott mindkét csapat előtt, inkább a küzdelem dominált.

A második játékrészben Hevesi-Töth forgolódott a labdával az ellenfél kapujától 20 méterre, majd Leitoldnak készítette le, a kemény lövést a hazai kapus a kapufára tolta, majd hazai védők a gólvonalról szabaditottak fel.  A 66. percben Korhut bal oldali beadása után Balázs Benjámin senkitől sem zavartatva, közelről a kapu bal oldalába fejelt (1-0).

Vágó Attila: Füvön egészen más volt a játékunk, sajnálom a kapott gólt, mert a döntetlen reálisabb eredmény lett volna.

Kaposvári Rákóczi FC–Veszprém FC 1–0 (0–0)

Rákóczi FC: Milinte – Okuka (Vadas), Grúz (Kardos), Zahorecz (Major), Gujic (Szolomájer) – Balázs B., Hegedűs (Horváth T.), Portulez (Kovács O.), Korhut – Farkas Z. (Berdó) – Guzmics. Vezetőedző: Sisa Tibor

Veszprém FC: Kádár - Grósz (Babik), Hegedűs, Lang, Fehér - Zsömlye (Szőllőskei),  Molnár (Leitold), Garai, Paulo - Hevesi-Tóth, Alex. Vezetőedző: Vágó Attila

Gólszerző: Balázs B.