Huszonöt település csaknem negyven csapatának részvételével, immár tizenötödik alkalommal rendezték meg Vonyarcvashegyen a Mozdulj Balaton Sporttalálkozót.
A 15. Sporttalálkozóval ér véget az idei „Mozdulj, Balaton”
Augusztus 24-én, szombaton, a jubileumi, XV. Mozdulj Balaton Sporttalálkozóval ér véget az idei Mozdulj Balaton szabadidős programsorozat.
Rasovszky nyerte a nyíltvízi úszó Eb tesztversenyét
A férfiaknál Rasovszky Kristóf, a nőknél Olasz Anna nyerte a nyíltvízi úszók csütörtökön rendezett Európa-bajnoki tesztversenyét.
Rasovszky Kristóf: nagy könnyebbség, hogy megvan a kvóta
Az öt kilométeren világbajnok Rasovszky Kristóf számára, nagy könnyebbség, hogy már a múlt hónapban, a kvangdzsui világbajnokságon megszerezte a tokiói olimpiai kvótát a nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyében.
Rasovszky Kristóf aranyérmes Kanadában
Rasovszky Kristóf arany-, Olasz Anna bronzérmet szerzett a nyíltvízi úszók világkupa sorozatának kanadai versenyén.
Hosszú Katinka történelmi sikere 400 méter vegyesen
Hosszú Katinka aranyérmet nyert 400 méter vegyesen a kvangdzsui úszó-világbajnokság vasárnapi zárónapján.
Kapás Boglárka: azért nyertem, mert én akartam a legjobban
A 200 méter pillangón világbajnok Kapás Boglárka tisztában van vele, hogy ideje még elmarad a legjobbaktól, mégis győzni akarásának köszönhetően ő állhatott fel a dobogó tetejére Kvangdzsuban.
Kapás Boglárka aranyérmes 200 méter pillangón
Kapás Boglárka aranyérmet nyert 200 méter pillangón, míg Szilágyi Liliána hatodik lett a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek ötödik napján, csütörtökön.
Milák: nem gondoltam, hogy világcsúcs lesz
Milák Kristóf fantasztikus világcsúccsal nyerte a 200 méteres pillangóúszást a kvangdzsui világbajnokságon: a Honvéd 19 éves versenyzője a futamot követően többek között arról beszélt, hogy ezzel a sikerrel a háta mögött még magabiztosabb lehet a jövő évi olimpián.
Milák Kristóf óriási világcsúccsal aranyérmes 200 méter pillangón
Milák Kristóf óriási világcsúccsal lett aranyérmes 200 méter pillangón a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek negyedik napján, szerdán.