További híreink
Egerben nyert a Veszprém
A Telekom Veszprém 40-21-re győzött az Eger otthonában a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.
Nehezen nyert a Veszprém, Manaszkov 16 gólja
Az esélyesebb Telekom Veszprém nehezen nyert a vendég Ferencváros ellen a férfi kézilabda NB I szerdai találkozóján.
A Kiel lesz a Veszprém ellenfele az elődöntőben
A német THW Kiel lesz a Telekom Veszprém ellenfele a férfi kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében, az előző idény decemberre halasztott kölni négyes döntőjében.
Koronavírusos a Telekom Veszprém spanyol világbajnoka
Megfertőződött a koronavírussal Jorge Maqueda, a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának világbajnok spanyol jobbátlövője.
Lékai Máté nem hitte volna, hogy a 2019-esnél is lesz rosszabb esztendeje
A Telekom Veszprém csapatkapitánya kiszabadult a karanténból, de a tortúrának ezzel még nincs vége.
Vajda Huba a felnőtt válogatott keretében
A kézilabda NB I-ben újonc Veszprémi KKFT húszéves beállósa, Vajda Huba is bekerült a felnőtt kézilabda-válogatott keretébe.
Vladimir Cupara: „A csapatomra vagyok büszke, és csak utána magamra”
A világ legjobbját is felülmúlta Kielben a Telekom Veszprém kapusa.
Először lett döntetlen a Kiel-Veszprém rangadó
A Telekom Veszprém 31-31-es döntetlent játszott szerdán a német THW Kiel otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában.
A Veszprém több tízmillió forintot költ koronavírustesztekre
A Telekom Veszprém csapata nagyon komolyan veszi a koronavírus elleni küzdelmet, már szezon eleje óta szigorú szabályok szerint élnek a játékosok, és hetente többször is tesztelik őket.
Kentin Mahé a karanténban is megőrizte jó hangulatát
Kentin Mahé, a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának világbajnok irányítója a koronavírus-fertőzés miatti karantén idején is megőrizte jó hangulatát.