További híreink

Átadták a Veszprémi Jégcsarnokot
Több mint egymilliárd forintból épült jégcsarnokot adtak át pénteken Veszprémben.
Gaál Zsóka Világkupa-győztes lett!
Az Ajka Online Világkupán diadalmaskodott Gaál Zsóka sakkozó, aki izgalmas küzdelemben nyerte meg kategóriája fináléját.
Nyíltvízi úszó Vk: Rasovszky negyedik lett Macedóniában
A Balaton Úszó Klub Veszprém olimpiai ezüstérmese, Rasovszky Kristóf negyedik lett szombaton a FINA nyíltvízi úszó világkupa-sorozatának macedóniai állomásán, az Ohrid-tóban rendezett 10 km-es viadalon.
Bronzérmes a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott bronzérmet szerzett a tokiói olimpia vasárnapi zárónapján.
Közel hétezren vettek részt az idei Balaton-átuszáson
Közel hétezren vettek részt szombaton a 39. Lidl Balaton-átúszáson.
Bronzérmes a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután 11-9-re legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte.
Ismét megvédte címét a magyar női kajaknégyes, Kozák hatszoros olimpiai bajnok
A magyar női kajaknégyes ismét megvédte címét 500 méteren a tokiói olimpián, az egység vezérevezőse, Kozák Danuta pályafutása hatodik ötkarikás aranyérmét szerezte.
A karatés Hárspataki Gábor bronzérmes
A karatés Hárspataki Gábor bronzérmet nyert pénteken a 75 kilogrammosok között a tokiói ötkarikás játékokon.
Nagyszerű versenyzéssel bronzérmes az öttusázó Kovács Sarolta
Kovács Sarolta nagy küzdelemben bronzérmet nyert a női öttusázók pénteki versenyében a tokiói olimpián.
Szombaton rendezik a 39. Lidl Balaton-átúszást
Szombaton rendezik meg a 39. Lidl Balaton-átúszást, amelyet a múlt héten a kedvezőtlen időjárási körülmények miatt elhalasztottak.