Nem sikerült a bravúr a listavezető otthonában

Küzdelmes mérkőzésen, a hazai pálya minden előnyét élvező Komárom négygólos győzelmet aratott a VESC ellen a férfi kézilabda NB2 8. fordulójában.

A gyenge első 10 perc után a komáromiak már 4-1-re vezettek, az egyetemisták kapuscserét hajtottak végre, ezután feljavult a védelem és a támadó játék is. A játékrészben két alkalommal is kettős emberhátrányban kellett játszania a veszprémi csapatnak, ennek ellenére a félidő lefújása előtt lőtt góllal először vezetett a VESC a mérkőzésen. (13-14).

A második félidőben is kiélezett küzdelem zajlott, a játékvezetők a komáromi durvaságok felett elnézőek voltak, viszont a veszprémi csapat két játékosát is kizárták. A végig szoros mérkőzésen egy gyengébb periódusnak köszönhetően a Komárom átvette a vezetést, és 4 gólos előnyre tett szert. Ezt a különbséget a hazai pálya minden előnyét élvező vendéglátók meg tudták tartani a mérkőzés végéig (29-25).

Komárom - Veszprémi Egyetem SC 29-25 (13-14)