További híreink
A címvédő Győr az első, a Ferencváros az utolsó kalapban a sorsoláson
A címvédő Győri Audi ETO KC az első, a szabadkártyával induló FTC-Rail Cargo Hungaria pedig a negyedik kalapból várhatja a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének csütörtöki sorsolását.
Szabadkártyát kapott a Szeged és a Ferencváros
A férfiak mezőnyében a MOL-Pick Szeged, a nőknél pedig a Ferencváros szabadkártyát kapott a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényére.
Az olimpiai és a világbajnokot is elkerülték a magyarok
A magyar női kézilabda-válogatott Romániával, Spanyolországgal, Kazahsztánnal, Szenegállal és Montenegróval került azonos csoportba a Japánban sorra kerülő decemberi olimpiai kvalifikációs világbajnokság sorsolásán.
Nyolcszáznál is több profi mérkőzés fáradalmait szeretné egy hónap alatt kipihenni Momir Ilics
Családjával együtt Görögországban nyaral a visszavonult Momir Ilics, aki az előtte álló egyhónapos teljes kikapcsolódástól reméli azt, hogy július 22-én feltöltődve állhat munkába a Telekom Veszprém szakmai stábjának újoncaként.
Hamarosan döntenek a férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról
A Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) a következő hetekben hoz döntést a férfiválogatott új koncepciójáról és szakmai stábjáról.
A második kalapból várják a sorsolást a magyarok
A magyar férfi kézilabda-válogatott a második kalapból várja a januári Európa-bajnokság jövő pénteki, bécsi sorsolását.
Veretlenül zárt a magyar válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott vasárnap 32-29-re legyőzte Olaszország csapatát az Európa-bajnoki selejtezősorozat utolsó fordulójában, Kecskeméten.
A második kalapból várják a sorsolást a magyarok
A magyar női kézilabda-válogatott a második kalapból várja a decemberi, kumamotói olimpiai kvalifikációs világbajnokság jövő pénteki sorsolását.
Ligetvári Patrik 2022-ig a Veszprém játékosa
A magyar válogatott Ligetvári Patrik 2022-ig meghosszabbította szerződését a Telekom Veszprém kézilabdaklubbal, amely a következő szezonra kölcsönadja a balátlövőt a spanyol BM Logrono La Rioja csapatának.
Csoportelsőként továbbjutott a magyar válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott szerdán 21-20-re legyőzte Szlovákia csapatát Vágsellyén, ezzel biztosította, hogy csoportelsőként jut ki a jövő januári osztrák, norvég, svéd közös rendezésű Európa-bajnokságra.