További híreink

Pérez „Charlie” Cadizba viszi a kisunokája karácsonyi ajándékát
Csodálatos dolgok történtek 2018-ban a Kubában született Carlos Pérezzel, aki szülőhazájának elhagyása után 1997-től több mint másfél évtizeden át szolgálta a magyar kézilabdasportot: 343 mérkőzésen a Veszprém, 44 találkozón pedig a válogatott játékosaként. Katari légióskodása után tavaly tért vissza a „Királynék Városába”, és akkor még nem is sejtette, hogy idén októberben őt nevezik ki egykori élcsapata másodedzőjének, David Davis egyik jobbkezének.
Szerb kapust igazol a Telekom Veszprém
Vladimir Cupara, a lengyel Vive Kielce kapusa jövő nyártól a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának játékosa lesz.
Eduarda Amorim magyar állampolgár lett
Letette a magyar állampolgársági esküt Eduarda Amorim, a magyar bajnok és Bajnokok Ligája-címvédő Győr brazil kézilabdázója, így kettős állampolgár lett.
Magyar válogatott csapattársa pótolja Miklert Veszprémben
Székely Márton, a Tatabánya válogatott kapusa a következő szezontól a Veszprém férfi kézilabdacsapatánál folytatja pályafutását.
Mirsad Terzic hosszabbított
A Telekom Veszprém bosnyák kézilabdázója, Mirsad Terzic egy évvel meghosszabbította 2019. június 30-án lejáró szerződését.
Edzőcsere
Váltás történt az NB I/B Nyugati-csoportban hatodik helyen „telelő” Veszprémi Kézilabda Kft. kispadján: Vágó Attila helyett jövőre – a csapatnál ősszel megbízott trénerként dolgozott – Tombor Csaba lesz a vezetőedző.
Mikler Roland nyártól visszatér Szegedre
Mikler Roland, a Telekom Veszprém válogatott kapusa jövő nyáron visszatér a MOL-Pick Szeged kézilabdacsapatához. A Tisza-parti klub honlapjának szerdai híre szerint a 34 éves hálóőr három évre szóló szerződést kötött.
Kovacsics Anikó a világelithez tartozik
A Sport TV Harmadik Félidő című műsorában Siti Beáta, a magyar női kézilabda-válogatott másodedzője és Szabó Edina, az Érd csapatának vezetőedzője értékelte a Sport TV Harmadik Félidő című műsorában a 2018-as női Eb-t. Szóba került többek az is, hogy Kovacsics Anikó már a világelithez tartozik. Háfra Noémi telefonon jelentkezett be, és elárulta, ha másfél évvel ezelőtt valaki azt mondja neki, hogy itt fog tartani, ahol most, akkor kinevette volna.
Tatabányára utazik a Veszprém a negyeddöntőben
A címvédő Telekom Veszprém a Tatabánya vendége lesz a férfi kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében.
Nagy László nem tagja a 21 fős keretnek, önállóan készül
Nagy László, a Telekom Veszprém jobbátlövője nem tagja a januári, dán-német közös rendezésű világbajnokságra készülő magyar férfi kézilabda-válogatott kedden kihirdetett, 21 fős keretének.
... 116 117 118 119 120 ...