Bajnoki arany Szombathelyről

Magyar bajnoki aranyéremmel térhetett haza Takács Emese a Szombathelyen rendezett judo versenyen.

Első alkalommal rendezte meg a Pápai judo Akadémia a Városi Sportcsarnokban a Honvédelmi Sportszövetség támogatásával, a 6-10 évesek Játékos Sportvetélkedőjét, az Apró Kupát. 10 egyesület, közel 100 kis judokája mérhette össze a tudását. A Veszprém Judo SE 10 fővel képviselte magát, és az alábbi eredmények születtek.

Aranyérmesek: Horváth Eszter, Horváth Ákos, Kuglits Márk, Fülöp Borbála, Nagy Boglárka, Szabó Tamás, Kovács Eged Balázs, Szűcs Botond
Ezüstérmesek: Lengyel Mátyás, Fülöp Marcell

-

Szombathely adott otthont október 21-én a diák A és korcsoport országos bajnokságának. Közel 400 versenyző mérlegelt a súlycsoportokban. Veszprémből Takács Emese 4 bravúros győzelem után magyar bajnoki aranyérmet szerzett, Windischmann Botond helyezetlenül zárt a rendkívül erős mezőnyben.