Öt gól a sereghajtónak

A Veszprém FC férfi labdarúgócsapata kiütéses 5-0-ás győzelmet aratott a sereghajtó Körmend ellen.

Veszprém FC-nek elvárás volt a győzelem a sereghajtóval szemben. Rögtön a mérkőzés elején Hevesei-Tóth köszönt be a vendégek kapujába, majd következett Burcsik gólja a félidő végére (2-0).

Fotó: archív

A folytatásban is a hazaiak érvényesültek, Burcsik újabb gólt szerzett (3-0), tíz perc múlva Hevesi-Tóth volt eredményes, a hajrában Pavlitzky is csatlakozott a gólszerzőkhöz. Simon Attila első győzelmét ünnepelhette a fiúkkal, remélhetőleg nemcsak a bajnoki pontok száma, hanem a csapat önbizalma is megnő a szezon végére.

Veszprém FC - Körmendi FC 5:0 (2:0)

Veszprém, Egyetemi Stadion, vezette: Szommer (Illés, Varga)

Veszprém: Kádár - Hanák, Garai, Császár, Kuti, Mühlbaurer (Ónodi a 79.), Hevesi-Tóth, Burcsik, Nácsa (Zsély a 60.), Pavlitzky, Czvetkó (Ács a 46.)
Vezetőedző: Simon Attila

Körmend: Hajgató - Bódis (Osvald a 46.), Kurucz (Burka a 86.), Németh, Kósik, Balikó (Lengyel a 59.), Makai, Sipos, Bezdi, Takács M., Takács Á.
Vezetőedző: Molnár Károly

Gólszerzők: Hevesi-Tóth a 8. és a 78., Burcsik a 19. és a 67., Pavlitzky a 89. percben.
Piros lap: Hajgató a 75. percben.