Győzelemmel felérő döntetlen

Fordulatokban bővelkedő találkozón 3-3-ra mentette a DAC Unió FC elleni mérkőzést a Veszprém FC női labdarúgó csapata.

Az első félidőben Szalai Lúcia volt eredményes a 25. percben, pár perc múlva jött rá a válasz a vendégek részéről, végül a félidő végén Szalai ismét előnyhöz juttatta a hazaiakat (2-1).

A folytatásban a DAC-nak állt a zászló, a 60. percben egalizált, rá bő tíz perc múlva a vezetést is átvette az ellenfél (2-3). A 73. percben meglehetett volna a vezetés a hazai oldalon, Szalai fejesgólját lesnek állapította meg a játékvezető. A lányok nem adták fel, tovább küzdöttek, és a mérkőzés hajrájában Kovács-Fáber állította be a 3-3-as végeredményt.

Veszprém FC - DAC Unió FC 3:3 (2:1)

Veszprém, Egyetemi Stadion, vezette: Tál (Németh, Hegyi)

Veszprém: Hadnagy - Kikl, Faddi, András, Zsebeházi, Németh, Tolner, Szalai, Kovács-Fáber, Kéri, Boross
Vezetőedző: Molnár Zoltán

DAC: Balogh - Simon, Szalontai, Poleczki, Frank, Cseh, Bognár, (Mayer a 46.) Márczis (Pálfi a 46.), Kovácsics, Soós, Pápai
Vezetőedző: Póczik József

Gólszerzők: Szalai a 25. és a 39., Kovács-Fáber a 87., illetve Soós a 27. és a 70., Pálfi a 60. percben.